V soboto 14. 01. 2023 so na strelišču SD Mark v Sevnici podeljena priznanja udeležencem lige, ki je imela šest krogov in je trajala od 7. 12. 2022 pa do 11. 01. 2023. V ligi je sodelovalo 29 tekmovalcev. V skupini A med veterani je bil najboljši Jani Košir, ki je zbral 146 točk in osvojil zlato kolajno, drugi je bil Janko Božič, ki je zbral 134 točk in osvojil srebrno kolajno. Tretja pa je bila Mojca Stomilović, ki je s 115 zbranimi točkami osvojila tretje mesto. Mojca je osvojila bronasto kolajno.
V B skupini je zmagal Milan Baša, ki je zbral 82 točk in osvojil zlato kolajno, drugi je bil Igor Kotnik, ki je dosegel ravno tako 82 točk, vendar s slabšo zadnjo uvrstitvijo, kot Milan. Igor je osvojil srebrno kolajno. Tretje uvrščeni je bil Marjan Vintar, ki je dosegel 78 točk in osvojil bronasto kolajno.
Med člani/članicami je bila najboljša Mojca Kolman, ki je zbrala 150 točk in osvojila zlato kolajno, drugi je bil Filip Pečečnik, ki je s 134 točkami osvojil drugo mesto. Tretje mesto in bronasto kolajno je osvojil Dejan Ognjenovič s 118 doseženimi točkami. Med najmlajšimi strelci/strelkami je bil najboljši Maj Janežič, ki je s 146 točkami osvojil prvo mesto in zlato kolajno. Druga je bila Gaja Janežič, ki je s 131 točkami osvojila drugo mesto in srebrno kolajno. Tretja pa je bila Maruša Pešec ki je z osvojenimi 128 točkami dosegla tretje mesto in bronasto kolajno.










