Uspehi v sezoni 2011/2012

Športnica leta 2012 občine Sevnica – Tajda Marc

Državno prvenstvo

Člani zračna pištola: Blaž Kunšek – 5. mesto, Danilo Petrin – 7. mesto, Matej Kolman – 33. mesto

Članice zračna pištola: Mojca Kolman – 5. mesto

Ekipno člani zračna pištola: 3. mesto (v ekipi: Blaž Kunšek, Danilo Petrin, Matej Kolman)

Mladinke zračna pištola: Anuša Kovačič – 1. mesto

Mladinci zračna pištola: Klemen Juvan – 2. mesto

Kadetinje zračna pištola: Tajda Marc – 3. mesto

Ekipno kadeti zračna puška:  SD Marok – 5. mesto (v ekipi: Kristjan Jakopič, Alen Mirtelj, Martin Hočevar)

Mlajši pionirji zračna puška: Tjaž Prah – 3. mesto

DP 2012 ekipno 3. mesto DP 2012 Anuša 1. mesto

DP 2012 Klemen 2. mesto DP 2012 Tjaša 3. mesto

Pokal Slovenije

Klub skupna razvrstitev zračna pištola: 3. mesto

Mladinke zračna pištola: Anuša Kovačič – 2. mesto

Ekipno mladinke zračna pištola: SD Marok – 2. mesto (v ekipi: Nika Pirc, Anuša Kovačič, Tajda Marc)

1. A liga

Ekipno člani zračna pištola: SD Marok – 2. mesto (v ekipi : Klemen Juvan, Danilo Petrin, Blaž Kunšek, Kolman Mojca)

Zmaga v 6. krogu 1. A lige

2. liga vzhod

Člani/ce zračna pištola: Matej Kolman – 2. mesto

Člani/ce zračna pištola ekipno: SD Marok – 2. mesto (v ekipi : Matej Kolman, Mojca Kolman, Anuša Kovačič)

Člani SD Marok v Novem mestu

3. liga vzhod

Člani/ce zračna pištola: Matej Kolman – 1. mesto

Člani/ce zračna pištola ekipno: SD Marok – 2. mesto (v ekipi : Matej Kolman, Stane Mirtelj, Mirko Ognjenovič)

Regijsko prvenstvo

Mlajši pionirji zračna puška: Tjaž Prah – 3. mesto

Pionirji zračna puška: Slavko Ribič – 2. mesto

Ekipno kadeti zračna puška: SD Marok – 2. mesto (v ekipi: Alen Mirtelj, Kristjan Jakopič, Patrik Ogrizek)

Kadetinje zračna pištola: Tajda Marc – 2. mesto

Mladinci zračna pištola: Klemen Juvan – 1. mesto

Mladinke zračna pištola: Anuša Kovačič – 1. mesto

Člani zračna pištola: Blaž Kunšek – 2. mesto

Članice zračna pištola: Mojca Kolman – 2. mesto

Ekipno člani zračna pištola: SD Marok – 2. mesto (v ekipi: Blaž Kunšek, Danilo Petrin, Matej Kolman)

Regijska pionirska liga

Pionirji zračna puška: Martin Hočevar – 3. mesto

Ekipno pionirji zračna puška: SD Marok – 2 mesto (v ekipi: Martin Hočevar, Patrik Ogrizek, Slavko Ribič)